Ефективні технології кріплення
 • (044) 467-79-37
  • (044) 467-79-37 тел
  • (044) 531-43-44 тел /факс
Сервіс PREBENA

Для досягнення високоякісного обслуговування наших клієнтів, компанія Пребена-Україна надає гарантійний та післягарантійний сервіс на основі власної ремонтно-технічної бази.

Переваги нашого сервісного відділу:

 • Технічне обслуговування пневматичних інструментів та обладнання.
 • Кваліфіковані консультації по роботі пневматичних інструментів та обладнання.
 • Наші сервіс-техніки завжди мають великий асортимент запчастин для всіх інструментів і обладнання Prebena.
 • Ви завжди можете обрати найбільш зручний спосіб обслуговування – приїхати безпосередньо до сервісного відділу або відправити продукцію перевізником.

Умови надання гарантійного обслуговування по ремонту пневматичного обладнання:

 1. Ремонт інструменту відбувається безкоштовно при зверненні клієнта до сервісного відділу в гарантійний термін (12 місяців з дати продажу) при пред’явленні гарантійного талону на відповідний інструмент.
 2. Для гарної роботи інструменту обов’язково необхідно робити профілактичне змащування (2-3 краплі масла для пневмоінструментів) перед початком роботи! Якщо інструмент потребує ремонту під час гарантійного обслуговування і сервіс-технік виявив, що інструмент не отримував профілактичне змащення, то гарантійний ремонт такого інструменту не проводиться, клієнт виконує його за власний рахунок.
 3. Ремонт інструменту має проводитися кваліфікованим спеціалістом. Тому гарантійні зобов’язання закінчуються, якщо сервіс-технік помітить несанкціоновані спроби ремонту.
 4. Якщо звернення стосовно ремонту відбувається після закінчення гарантійного терміну, то діагностика, а потім і ремонт пневматичного обладнання відбувається згідно виставленого рахунку сервісного відділу.
 5. Вартість та термін ремонту визначається індивідуально, оскільки залежить від характеру пошкодження інструменту, наявності необхідних запчастин і часу на усунення неполадок.

Увага!

 1. Якщо інструмент марки “PREBENA” був придбаний не на пряму (тобто у наших дилерів і т.д.), в обов’язковому порядку до інструменту повинен додаватися гарантійний талон. Звертаємо Вашу увагу також на те, що гарантійний термін інструменту починається з моменту його продажу.
 2. Інструмент, на корпусі якого стертий або зрізаний серійний номер, навіть при наявності гарантійного талону не може бути прийнятий на гарантійне обслуговування, оскільки він не може бути ідентифікований по базі даних сервісного центру, а також неможливо визначити справжній час продажу інструменту. В такому випадку клієнтові пропонуються платні послуги нашого сервісного відділу.
 3. Гарантійний сервіс не розповсюджується на поршень та вибивач!
 4. Сервісний центр компанії Пребена-Україна проводить профілактику і забезпечує якісний ремонт пневматичних інструментів інших фірм виробників, при наявності відповідних запасних частин.

З усіх питань, що стосуються наявності запасних частин чи з приводу інструменту, що знаходиться на ремонті, Ви можете звернутися за контактним номером телефону.

Контакти сервісного відділу:

Київ, вул. Деревообробна, 5
м. Видубичі
(067) 233-87-57 – Віталій Гаврилюк
(067) 233-87-57 − Віталій Гаврилюк
понеділок−п’ятниця: 8:30−17:00
субота, неділя: вихідний