Ефективні технології кріплення
  • (044) 467-79-37
    • (044) 467-79-37 тел
    • (044) 531-43-44 тел /факс
Про компанію «Пребена-Україна»

Компанія Пребена-Україна являється офіційним представником і виробником кріплення в Україні від німецької компанії PREBENA, була заснована 24 грудня 1998 році.

Компанія PREBENA розробила програму по забезпеченню виробників України, які представляють різні галузі промисловості , якісним і професійним пневматичним та ручним інструментом, необхідними видами кріплення та іншим додатковим обладнанням, а також створенням професійної сервісної мережі для профілактики та
ремонту інструментів.

Одним з напрямків цієї програми є виробництво широкого асортименту кріплень під торговою маркою «ПРЕБЕНА», втіленням якого й займається представництво
«Пребена-Україна».

 
 

Як виробник кріплення, Пребена-Україна велику увагу приділяє якості продукції, слідкує за тим, щоб вона відповідала всім вимогам і стандартам якості.

Саме завдяки нам обладнання марки «Пребена» стало добре відоме провідним українським виробникам меблів.

Торгова марка компанії Пребена є символом незмінно високої якості, саме тому, купуючи її продукцію в офіційного представника в Україні, Ви отримуєте якість і надійність, і безсумнівну вигоду.

Компанія Пребена-Україна кожного року приймає участь в міжнародній виставці Меблеві технології, комплектуючі, текстиль щоб презентувати найновіші розробки в галузі професійного пневматичного обладнання (подивитися сертифікати).