Ефективні технології кріплення
  • (044) 467-79-37
    • (044) 467-79-37 тел
    • (044) 531-43-44 тел /факс
Гарантія від PREBENA

Компанія PREBENA постійно слідкує за якістю своєї продукції. Технічні фахівці та інженери розробили суворі протоколи для тестування всіх продуктів, які ми пропонуємо, також випробовується і сировина, з усіх заводів PREBENA по всьому світу, на відповідність по технічним характеристикам.

Перед запуском в масовий продаж вся нова продукція проходить безліч різних тестів на продуктивність.

На сьогодні PREBENA визнана світовим лідером в області якісної продукції і засобів для кріплення.

Термін гарантії:

На всю продукцію торгової марки PREBENA розповсюджується гарантія терміном 12 місяців. Протягом гарантійного терміну Ви можете обслуговуватися в нашому сервісному відділі безкоштовно, якщо не порушувалися умови експлуатації пневматичного обладнання.

Після закінчення гарантійного терміну наші сервіс-техніки і надалі можуть займатися обслуговуванням вашого обладнання, але вже на платній основі (вартість та термін ремонту визначається для кожного обладнання окремо).

Повернення чи обмін

Кожен споживач має право на протязі 14 календарних днів, з моменту придбання продукції, обміняти її на іншу, а при відсутності аналогічного даному товару, анулювати договір купівлі-продажу (згідно зі статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів»).

Умови за якими товар можна обміняти чи повернути:

  • Якщо товар не влаштував споживача за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин, через що він не може використовуватися за призначенням.
  • Якщо він не був в експлуатації і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, отриманий споживачем разом з проданим обладнанням.
  • Для обміну чи повернення споживач має пред’явити оригінал розрахункового документа, який є підтвердженням факту покупки (касовий чек, квитанцію і т.п.), в якому вказана дата продажу, а також гарантійний талон чи інший документ, що свідчить про гарантію.

Увага!

Обов’язково зберігайте оригінальну упаковку обладнання, поки чітко не визначитесь чи підходить Вам товар.

Продавець залишає за собою право у відмові заміни товару, поверненню коштів та інше, якщо зможе довести, що недоліки, які виникли в пневматичному обладнанні, спричинені споживачем через порушення правил користування інструментом (ч. 14 ст.8 Закону про захист прав споживачів).

На всю продукцію торгової марки PREBENA розповсюджується гарантія терміном 12 місяців.