Ефективні технології кріплення
  • (044) 467-79-37
    • (044) 467-79-37 тел
    • (044) 531-43-44 тел /факс
Головна

Ще з 1960 року компанія PREBENA пропонує перевірену високу якість пневматичних пристроїв та кріпильних деталей.   

Компанія PREBENA – це велика кількість дочірніх виробничих компаній по всьому світу, що використовують технології та досвід німецької компанії для забезпечення ефективного і якісного виробничого процесу різних галузей промисловості.

PREBENA контролює весь процес від розробки до виробництва та забезпечує сервісне обслуговування свого обладнання, саме тому дана торгова марка є втіленням якості та надійності. Отож вислів «Зроблено в Німеччині» розповсюджується не тільки на продукцію, а й на інші послуги, що надаються компанією.

В Україні виробництвом кріпильного пневматичного обладнання під торговою маркою PREBENA займається компанія Пребена-Україна.

Наша компанія є офіційним представником компанії PREBENA та має власний виставковий зал, де Ви зможете ознайомитися з пневматичним обладнанням, а також побачити його в дії, також ми маємо своє представництво в місті Львів, де Ви також можете відвідати виставковий зал.

Пребена-Україна забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування пневматичних інструментів в нашому сервісному відділі, що знаходиться в місті Київ.

Наші працівники допоможуть Вам обрати правильний пневматичний інструмент та кріплення до нього, а також нададуть професійні консультації щодо його експлуатації та обслуговування.